| Kod produktu | |
| Kod produktu | PLX-9450 |
| Poduszka | |
| Poduszka | z pianki o wysokiej gęstości z powłoką PU |
| Maksymalna waga użytkownika | |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Zastosowanie | |
| Zastosowanie | PROFESJONALNY |
| Cechy charakterystyczne | |
| Cechy charakterystyczne |
|
| Akcesoria | |
| Akcesoria | Wyposażenie standardowe: belka boczna |
| Struktura | |
| Struktura | rura stalowa o przekroju owalnym 50x100 mm – grubość 3 mm i okrągłym ø 60 mm – grubość 3 mm |
| Waga produktu | |
| Waga produktu | 288,5 kg |
| Wymiary produktu | |
| Wymiary produktu | 1377 x 1075 x 1800 mm |
| Lakierowanie | |
| Lakierowanie | podwójna powłoka proszkowa epoksydowa, odporna na zarysowania. Obróbka rur poprzez piaskowanie i fosforanowanie. |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | EN20957-1 / EN957-2 klasa S |
| EAN | |
| EAN | 8029975811505 |
#galleria PLX-9450 STANDING TOTAL ARMS
Oznacz swoje zdjęcia i filmy tagiem #toorxprofessional #laforzadellasolidità i dołącz do społeczności ToorxProfessional!
#toorxprofessional
Oznacz swoje zdjęcia i filmy tagiem #toorxprofessional #laforzadellasolidità i dołącz do społeczności ToorxProfessional!