| Productcode | |
| Productcode | PLX-B7850 |
| Kussen | |
| Kussen | van schuim met hoge dichtheid met PU-coating en integrale behuizing |
| Maximaal gebruikersgewicht | |
| Maximaal gebruikersgewicht | 150 kg |
| Gebruik | |
| Gebruik | PROFESSIONEEL |
| Kenmerken | |
| Kenmerken |
|
| Structuur | |
| Structuur | stalen buizen met ovale doorsnede 75x118 mm en platte ovale doorsnede 50x120 mm, 40x80 mm, 50x100 mm - dikte 3 mm. |
| Gewicht van het product | |
| Gewicht van het product | 229 kg |
| Afmetingen van het product | |
| Afmetingen van het product | 1745 x 1102 x 1660 mm |
| Lakken | |
| Lakken | dubbele epoxypoedercoating, krasvast. Behandeling van buizen door zandstralen en fosfateren. |
| Certificeringen | |
| Certificeringen | EN20957-1 / EN957-2 klasse S |
| EAN | |
| EAN | 8029975811574 |
#galleria PLX-7850 LEG EXTENSION/LEG CURL SEATED
Tag je foto's en video's met #toorxprofessional #laforzadellasolidità en word lid van de ToorxProfessional-community!
#toorxprofessional
Tag je foto's en video's met #toorxprofessional #laforzadellasolidità en word lid van de ToorxProfessional-community!