| Kod produktu | |
| Kod produktu | FWX-6490 |
| Poduszka | |
| Poduszka | z pianki o wysokiej gęstości z powłoką PU |
| Maksymalna waga użytkownika | |
| Maksymalna waga użytkownika | 160 kg |
| Zastosowanie | |
| Zastosowanie | PROFESJONALNY |
| Cechy charakterystyczne | |
| Cechy charakterystyczne |
|
| Struktura | |
| Struktura | tubolare in acciaio a sezione quadrata 75x75 e rettangolare50x80 mm - spessore 3 mm |
| Waga produktu | |
| Waga produktu | 110 kg |
| Wymiary produktu | |
| Wymiary produktu | 1300 x 1420 x 2000 mm |
| Lakierowanie | |
| Lakierowanie | Podwójna powłoka z epoksydowych farb proszkowych, odporna na zarysowania. Obróbka rur metodą piaskowania i fosforanowania. |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | EN20957-1 / EN957-2 klasa S |
| EAN | |
| EAN | 8029975811109 |
#galleria FWX-6490 LINEAR SHOULDER PRESS
Oznacz swoje zdjęcia i filmy tagiem #toorxprofessional #laforzadellasolidità i dołącz do społeczności ToorxProfessional!
#toorxprofessional
Oznacz swoje zdjęcia i filmy tagiem #toorxprofessional #laforzadellasolidità i dołącz do społeczności ToorxProfessional!