| Productcode | |
| Productcode | FWX-6490 |
| Kussen | |
| Kussen | hoogwaardig schuim met PU-coating |
| Maximaal gebruikersgewicht | |
| Maximaal gebruikersgewicht | 160 kg |
| Gebruik | |
| Gebruik | PROFESSIONEEL |
| Kenmerken | |
| Kenmerken |
|
| Structuur | |
| Structuur | tubolare in acciaio a sezione quadrata 75x75 e rettangolare50x80 mm - spessore 3 mm |
| Gewicht van het product | |
| Gewicht van het product | 110 kg |
| Afmetingen van het product | |
| Afmetingen van het product | 1300 x 1420 x 2000 mm |
| Lakken | |
| Lakken | Dubbele epoxypoedercoating, krasvast. Behandeling van buizen met zandstralen en fosfateren. |
| Certificeringen | |
| Certificeringen | EN20957-1 / EN957-2 klasse S |
| EAN | |
| EAN | 8029975811109 |
#galleria FWX-6490 LINEAR SHOULDER PRESS
Tag je foto's en video's met #toorxprofessional #laforzadellasolidità en word lid van de ToorxProfessional-community!
#toorxprofessional
Tag je foto's en video's met #toorxprofessional #laforzadellasolidità en word lid van de ToorxProfessional-community!