| Κωδικός προϊόντος | |
| Κωδικός προϊόντος | FWX-6250 |
| Μαξιλάρι | |
| Μαξιλάρι | από αφρό υψηλής πυκνότητας με επένδυση από PU |
| Μέγιστο βάρος χρήστη | |
| Μέγιστο βάρος χρήστη | 160 κιλά |
| Χρήση | |
| Χρήση | ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ |
| Χαρακτηριστικά | |
| Χαρακτηριστικά |
|
| Δομή | |
| Δομή | tubolare in acciaio a sezione quadrata 75 x 75 e rettangolare50 x 80 mm - spessore 3 mm |
| Βάρος προϊόντος | |
| Βάρος προϊόντος | 230 kg |
| Διαστάσεις προϊόντος | |
| Διαστάσεις προϊόντος | 1200 x 1430 x 1700 mm |
| Βάρος του συσκευασμένου προϊόντος | |
| Βάρος του συσκευασμένου προϊόντος | 230 kg |
| Βαφή | |
| Βαφή | Διπλή βαφή με εποξειδικές σκόνες, ανθεκτική στις γρατσουνιές. Επεξεργασία των σωλήνων με αμμοβολή και φωσφάτωση. |
| Πιστοποιήσεις | |
| Πιστοποιήσεις | EN20957-1 / EN957-2 κλάση S |
| EAN | |
| EAN | 8029975811086 |
#galleria FWX-6250 STANDING CHEST PRESS
Προσθέστε τις φωτογραφίες και τα βίντεό σας με την ετικέτα #toorxprofessional #laforzadellasolidità και γίνετε μέλος της κοινότητας ToorxProfessional !
#toorxprofessional
Προσθέστε τις φωτογραφίες και τα βίντεό σας με την ετικέτα #toorxprofessional #laforzadellasolidità και γίνετε μέλος της κοινότητας ToorxProfessional !